Nagyon szuper sampon!Már 2 hete használom és csodát tett a gyorsan zsírosodó, töredezett hajammal. Együtt használom a márka hozzá passzoló balzsamjával és imádom az illatát! Minden hajmosás után a hajam selymes Több információ
ÚjravevősElőször a kisebb kiszerelést vettem meg, de nagyon megszeretem, úgyhogy a nagyobbat vettem meg utána. Alaposan tisztít és fényes hajat eredményez. Uszodába, utazáshoz is mindig ezt viszem maTöbb információ
7100 Szekszárd remete u 53Nagyon jó sampon a hajam nagyon szép és csillogó lesz tőle . A mentol benne kifejezetten jól esik a fejbőromnek. Csak ajánlani tudom .
Szép 👍🏻Kétségeim voltak a termékkel kapcsolatban, ezért egy kis mennyiséget vettem az induláshoz. De nagyon meglepődtem, mert a szulfátmentes formula ellenére a sampon így is jól habzik, és használTöbb információ
Hosszantartó tisztaságJó az illata nem túl erős kellemes frissességet ad. Nagy kiszerelés, de kell is mert nem habzik és nagyobb mennyiséget kell használni belőle. Talán kicsit kevesebb hajam hullik mióta használTöbb információ