A 4C-s természetes hajam virágzik, és a fejbőrviszketésem megszűnt.A 4C-s természetes hajam csodálatosan érződik a használata után, annyira puha. Őszintén szólva szinte csak két darab van, egyáltalán nem töredez, hihetetlen, csak nagyon drága, ez a hátrányaTöbb információ
Pattanásos hátra kiválóBolti eladó javaslatára vásároltam a pattanásos hátamra. Már az első használat után éreztem, hogy a bőröm fellélegzik. Alaposan tisztít, de nem szárít. Mindennapi használatra ajánlom. Nem keTöbb információ
Sajnos semmi extra:(Sajnos semmi extra, teszi a dolgát mint akármelyik sampon, de nem vettem észre semmi egetverő különbséget egy sima samponhoz hasonlitva - ami elég szomorú ennek az árát nézve:(
Több idő kell Használja ezt vagy egy hónapig. Nem lát jelentős hatást. A termékfogyasztás nagyon alacsony, még mindig az első ampullát használjuk. Friss hideg érzést ad a felvitel után, és lényegében ennyTöbb információ
Semmi különös Használja ezt a bőrradírt egy hónapig, és nem látja a hatást. Hajmosás után kicsit frissebb érzetű a szobor, jó az illata, egy csomag 2-3 alkalommal használható és ennyi.
Nem tudom, talán toTöbb információ