RemekEz az arc olaj valami elképesztő ! Nagyon szépen leszedi a sminket és a napi szennyeződéseket és mégsem hagy zsíros érzetet maga után ! Jó választás volt megvenni ! Megéri !
Nekem bevált :-)Az esti arctisztítás első lépéseként mindig ezt az olajat használom, majd egy géles lemosóval folytatom a rutint. A napi "sminkem" a fényvédőből és egy könnyed BB krémből áll, ezeket szépen Több információ
RemekEz az arc olaj valami elképesztő ! Nagyon szépen leszedi a sminket és a napi szennyeződéseket és mégsem hagy zsíros érzetet maga után ! Jó választás volt megvenni ! Megéri !
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket