Érdekes, de jóEddig még nem használtam, olaj bázisú tisztítót, ezért nekem érdekes volt. De láthatóan tisztít. És könnyen eltávolítható a maradék olaj az arcról.
Nincs különösebb illata.
Nagyon jó termékElőször csak egy termék mintával próbáltam ki, de annyira bevált, hogy rendeltem belőle egyet.
Száraz és érzékeny bőröm van, de még számomra is tökéletes. :)
Érdekes, de jóEddig még nem használtam, olaj bázisú tisztítót, ezért nekem érdekes volt. De láthatóan tisztít. És könnyen eltávolítható a maradék olaj az arcról.
Nincs különösebb illata.
Nagyon jó termékElőször csak egy termék mintával próbáltam ki, de annyira bevált, hogy rendeltem belőle egyet.
Száraz és érzékeny bőröm van, de még számomra is tökéletes. :)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket