Remek tisztítás érzékeny bőrre isNagyon érzékeny bőröm van és eddig minden arctisztítótól amit csak vettem (rengeteget próbáltam) kipattogzottam. Ezt 1 hete használom már és a bőrömnek semmi baja. Nem hagy olajos érzést magTöbb információ
Nagyon jó termékElőször csak egy termék mintával próbáltam ki, de annyira bevált, hogy rendeltem belőle egyet.
Száraz és érzékeny bőröm van, de még számomra is tökéletes. :)
Érdekes, de jóEddig még nem használtam, olaj bázisú tisztítót, ezért nekem érdekes volt. De láthatóan tisztít. És könnyen eltávolítható a maradék olaj az arcról.
Nincs különösebb illata.
Remek tisztítás érzékeny bőrre isNagyon érzékeny bőröm van és eddig minden arctisztítótól amit csak vettem (rengeteget próbáltam) kipattogzottam. Ezt 1 hete használom már és a bőrömnek semmi baja. Nem hagy olajos érzést magTöbb információ
Nagyon jó termékElőször csak egy termék mintával próbáltam ki, de annyira bevált, hogy rendeltem belőle egyet.
Száraz és érzékeny bőröm van, de még számomra is tökéletes. :)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket