Egy szinte tökéletes hidrofil olaj! Könnyen felvihető, szépen tisztít. Vízzel elegyedve nagyon kellemes az állaga. Nem tolakodó, nem ragadós. Hasznát után kéri a következő lépést, ami lehet toner, szérum, krém. Csak ajánlani tTöbb információ
Érdekes, de jóEddig még nem használtam, olaj bázisú tisztítót, ezért nekem érdekes volt. De láthatóan tisztít. És könnyen eltávolítható a maradék olaj az arcról.
Nincs különösebb illata.