Friss reggelekNagyon kellemes, könnyed, hűsítő gél. Én az egész arcomra használom, mert mindig sokat nyomok ki belőle. Szerintem rugalmasabb és hidratáltabb a bőröm mióta használom.
Szemkörnyék krémNehéz krém, de kellemes érzés a szem alatt, nem zavaró. Hetente 1-2x használom, nálam világosító hatást nem ért el. Illata rendben van.
Retinol IntenseFél éve használom az egész arcra, semmi bőrpír vagy irritáció nincs rajta. Segít megőrizni a bőrt a nem mély ráncokkal. 1 csomag már fél évig kitart.