A legjobb amit valaha próbáltam!Ez az első olyan tonik, amitől nem lesz vörös az arcom. Nagyon érzékeny a bőröm és rengeteg terméktől pattanásos leszek.
Eddig elégedett vagyok a márkával és ezzel a termékcsaláddal! Nincs Több információ
Nagyon jóHidegebb idoben tokeletes hidratalast ad, szerintem estere a legmegfelelobb hasznalni mert kicsit nehez krem de masnap reggelre gyonyoru bort eredmenyez. Nagyon tetszik az applikator ami a cTöbb információ
Pont jóKönnyed krém, tavasszal és nyáron használom, kombinált bőrömre. Frissít, de nem kelt zsíros hatást. Nagyon kedvelem. Szeles időben megfelelően hidratál.
Pyunkang YulEz a krém eléggé testes, kicsit zsíros érzete van, viszont az extra érzékeny bőröm imádja. Elég kevés is belőle és a mellékelt spatulának köszönhetően higiénikusabb a használata is. Én csak Több információ
Érzékeny bőr + RosaceaA márka fátyolmaszkja miatt gondoltam kipróbálom ezt a terméket is, bízva abban hogy hasonlóan jól hat majd. Jól hidratál, és enyhén nyugtat, de nem annyira hatékony számomra mint a maszk, pTöbb információ
Érzékeny bőr + rosaceaNagy kedvencem a márka nyugtató szövetmaszkja, emiatt néztem utána ennek a krémnek, és az összetevők alapján tettem egy próbát. 2,5 hete használom, nagyon szépen hidratál és táplál, gazdag tTöbb információ
ebben a márkában nem tudok csalódniEgy rutinban használom a kollekció olajos lemosóját, tonert, szérumot és a hidratáló krémet zsíros kombinált bőrre. Tökéletesen müködik rajta, nem nehezít el valóban rendesen hidratál. bonusTöbb információ
Szuper habzásSosem volt még olyan arctisztítóm, amiből elegendő volt ennyire keveset használni. 1-2 borsónyi adaggal az egész arc, nyak megtisztithato. Szuper alapos.
A legjobb amit valaha próbáltam!Ez az első olyan tonik, amitől nem lesz vörös az arcom. Nagyon érzékeny a bőröm és rengeteg terméktől pattanásos leszek.
Eddig elégedett vagyok a márkával és ezzel a termékcsaláddal! Nincs Több információ