HidratálóGéles állaga miatt nyáron is nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre viszont nekem kevés lesz, mert sokkal szárazabb akkor a bőröm. De zsíros bőrre szerintem télen is tökéletes.
Pont jóKönnyed krém, tavasszal és nyáron használom, kombinált bőrömre. Frissít, de nem kelt zsíros hatást. Nagyon kedvelem. Szeles időben megfelelően hidratál.
Ekcémás bőrre is tökéletesEz az egyetlen maszk eddig, ami segített az ekcémás arcbőrömön, amikor nagyon belobbant. Nagyon jól hidratál és segít levinni a pirosságot.
HidratálóGéles állaga miatt nyáron is nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre viszont nekem kevés lesz, mert sokkal szárazabb akkor a bőröm. De zsíros bőrre szerintem télen is tökéletes.
Pont jóKönnyed krém, tavasszal és nyáron használom, kombinált bőrömre. Frissít, de nem kelt zsíros hatást. Nagyon kedvelem. Szeles időben megfelelően hidratál.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket