Korea is living in 2050Imádom! Ez a formula valami elképesztő, az illata, a látványa… Alig várom hogy mindennap használhassam. Este használom lefekvés előtt, nagyon jól hidratál, reggel kisimultan ébredek.
tapaszok a Medi-Peel-től.Nagyon tetszettek a Medi-Peel szemtapaszai. Nagyon hidratálóak és nyugtatóak a bőrön, a szem alatti terület pedig frissebbnek és hidratáltabbnak tűnik használatuk után.
Azonban észrevettem,Több információ
Korea is living in 2050Imádom! Ez a formula valami elképesztő, az illata, a látványa… Alig várom hogy mindennap használhassam. Este használom lefekvés előtt, nagyon jól hidratál, reggel kisimultan ébredek.
tapaszok a Medi-Peel-től.Nagyon tetszettek a Medi-Peel szemtapaszai. Nagyon hidratálóak és nyugtatóak a bőrön, a szem alatti terület pedig frissebbnek és hidratáltabbnak tűnik használatuk után.
Azonban észrevettem,Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket