Nem rosszTonerként van megnevezte, de én egy könnyű toner utáni szérumként használom. Az adagolója is inkább szérumhoz illik szerintem. Erős kissé borsos illata van, ami zavart az elején, de már megsTöbb információ
Egy álom :)Ez volt az első koreai termék, amit vettem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Látványos az eredmény, amit még a kozmetikusom is észre vett. :)
Nem rosszTonerként van megnevezte, de én egy könnyű toner utáni szérumként használom. Az adagolója is inkább szérumhoz illik szerintem. Erős kissé borsos illata van, ami zavart az elején, de már megsTöbb információ
Egy álom :)Ez volt az első koreai termék, amit vettem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Látványos az eredmény, amit még a kozmetikusom is észre vett. :)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket