Korea is living in 2050Imádom! Ez a formula valami elképesztő, az illata, a látványa… Alig várom hogy mindennap használhassam. Este használom lefekvés előtt, nagyon jól hidratál, reggel kisimultan ébredek.
újravevőselőször mintaként kaptam, majd gondoltam, olyan kellemes és érdekes állaga volt, és olyan sima volt utána a bőröm, megveszem a nagy kiszerelést. Nem okozott csalódást, már negyedszer vettem Több információ
tapaszok a Medi-Peel-től.Nagyon tetszettek a Medi-Peel szemtapaszai. Nagyon hidratálóak és nyugtatóak a bőrön, a szem alatti terület pedig frissebbnek és hidratáltabbnak tűnik használatuk után.
Azonban észrevettem,Több információ
Korea is living in 2050Imádom! Ez a formula valami elképesztő, az illata, a látványa… Alig várom hogy mindennap használhassam. Este használom lefekvés előtt, nagyon jól hidratál, reggel kisimultan ébredek.