Сироватка СНайкращий, що я коли-небудь пробувала 🩷 Після 1-2 використань помітний ефект, моя чутлива шкіра не пече і не подразнює, завдяки невеликій кількості тоніка, дуже приємна текстура, моя шкіра,Читати далі
Дуже добреЦе, мабуть, був перший гель-крем, який я купила. Він був дуже приємним розчаруванням. Моїй жирній шкірі він дуже подобається. Він охолоджує, приємний на дотик, швидко вбирається і не липкий.Читати далі
Я завжди до цього повертаюся.Третій флакон вже порожній. Між другим і третім флаконами я пробувала інші креми з подібною консистенцією (просто через ціну), але вони не відповідали ефекту, який забезпечує цей крем з комбЧитати далі
Хм, я не знаю.Не знаю, подобається він мені чи ні. Він хороший, бо менший за звичайні патчі для очей, але все одно трохи сповзає. Він не дуже зволожує, тому, якщо у когось дуже суха зона під очима, думаю,Читати далі
Крем для догляду за очимаВін має легку текстуру та швидко вбирається, але, на жаль, не освітлив мої темні кола. Однак, як зволожувальний крем він ідеально підходить.
Крем Iunik з бета-глюканомЯ хотіла спробувати кілька продуктів, доступних у Kisters, і одним з моїх виборів став крем Iunik з бета-глюканом. Це був точно хороший вибір, я включила його до свого вечірнього догляду. Я Читати далі
Я отримав зразок разом із посилкою.Я користувалася ним близько 5 ночей. При нанесенні він дає дуже приємне заспокійливе відчуття, а сам продукт має шовковисту текстуру. Відтоді я додала його до своїх улюблених, щоб не забуватЧитати далі
Подобається!Після використання моя шкіра стала м’якшою та свіжішою, виглядала трохи свіжіше. Матеріал тонкий, добре лягає на обличчя, не ковзає. Есенція швидко вбирається та не залишає відчуття липкостіЧитати далі
чудовий продуктВін дуже добре піниться, і потрібна лише невелика кількість, глибоко очищає обличчя, справді виконує те, що обіцяє, а вишенькою на торті є його приголомшливий аромат. Я обов'язково куплю йогЧитати далі
Сироватка СНайкращий, що я коли-небудь пробувала 🩷 Після 1-2 використань помітний ефект, моя чутлива шкіра не пече і не подразнює, завдяки невеликій кількості тоніка, дуже приємна текстура, моя шкіра,Читати далі