Мені це подобається!Я могла б порівняти цей аромат із заспокійливим дитячим кремом.
Коли я наношу його на шкіру, аромат все ще інтенсивний, але потім він чудово зникає. Він швидко вбирається, особливо на обличчЧитати далі
Добре зволоженняЦе дуже легкий лосьйон, який добре зволожує. Він погано поєднувався з моїм японським сонцезахисним кремом, мій макіяж відшаровувався, тому я використовую його на ніч.
Залежить від вашої шкіриЦе нормальна сутність. Він трохи кислий, тому спочатку викликав відчуття печіння та почервоніння, але через пару днів моя шкіра до нього звикла. Я б не рекомендував для чутливої шкіри. Але дЧитати далі
Ефективно!Це справді чудовий продукт, я користуюся ним уперше, і після цього я не думаю, що зможу його позбутися. Він знімає набряки від мішкуватих очей і так приємно охолоджує! Я одразу став залежнимЧитати далі