Це добре, але для сухої шкіри буде недостатньоЦе добре, але для сухої шкіри буде недостатньо.
Добре підходить для жирної шкіри, АЛЕ має запах, тому, якщо ви чутливі, будьте обережні.
Текстура схожа на гелевий крем.
Дуже добреЦе, мабуть, був перший гель-крем, який я купила. Він був дуже приємним розчаруванням. Моїй жирній шкірі він дуже подобається. Він охолоджує, приємний на дотик, швидко вбирається і не липкий.Читати далі
Освітлююча сироватка з вітаміном СТрохи дорожче за середню ціну, але все одно того варте.
Дарує шкірі сяючу поверхню.
(Продукт липкий, після вбирання легко наносити макіяж.)
Крем під очіЦе густий крем, але він приємний на дотик під очима, не набридає. Користуюся 1-2 рази на тиждень, освітлюючого ефекту на мене не було. Запах в порядку.
Це добре, але для сухої шкіри буде недостатньоЦе добре, але для сухої шкіри буде недостатньо.
Добре підходить для жирної шкіри, АЛЕ має запах, тому, якщо ви чутливі, будьте обережні.
Текстура схожа на гелевий крем.
Дуже добреЦе, мабуть, був перший гель-крем, який я купила. Він був дуже приємним розчаруванням. Моїй жирній шкірі він дуже подобається. Він охолоджує, приємний на дотик, швидко вбирається і не липкий.Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу