подарунокЯ купила його в подарунок (40-річній жінці з проблемною, жирною, схильною до почервоніння шкірою), і мені допомогли з вибором у магазині. За відгуками користувачки, вона ніколи не користувалЧитати далі
Дуже добреЦе, мабуть, був перший гель-крем, який я купила. Він був дуже приємним розчаруванням. Моїй жирній шкірі він дуже подобається. Він охолоджує, приємний на дотик, швидко вбирається і не липкий.Читати далі
Подобається!Після використання моя шкіра стала м’якшою та свіжішою, виглядала трохи свіжіше. Матеріал тонкий, добре лягає на обличчя, не ковзає. Есенція швидко вбирається та не залишає відчуття липкостіЧитати далі
Ретинол ІнтенсКористуюся вже півроку на все обличчя, почервонінь і подразнень немає. Допомагає підтримувати шкіру з неглибокими зморшками. 1 пачки вистачає вже на пів року.
подарунокЯ купила його в подарунок (40-річній жінці з проблемною, жирною, схильною до почервоніння шкірою), і мені допомогли з вибором у магазині. За відгуками користувачки, вона ніколи не користувалЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу