приємноПоживна маска для обличчя! Не щипало, на шкірі було приємно. У пакетику було багато есенції, яку я змогла гарно нанести на обличчя та декольте. Ніби розгладила навіть найдрібніші зморшки. я Читати далі
Добре зволоженняЦе дуже легкий лосьйон, який добре зволожує. Він погано поєднувався з моїм японським сонцезахисним кремом, мій макіяж відшаровувався, тому я використовую його на ніч.
Залежить від вашої шкіриЦе нормальна сутність. Він трохи кислий, тому спочатку викликав відчуття печіння та почервоніння, але через пару днів моя шкіра до нього звикла. Я б не рекомендував для чутливої шкіри. Але дЧитати далі
Ефективно!Це справді чудовий продукт, я користуюся ним уперше, і після цього я не думаю, що зможу його позбутися. Він знімає набряки від мішкуватих очей і так приємно охолоджує! Я одразу став залежнимЧитати далі
1181 Будапешт
Супер хороший зволожуючий крем для тонкої шкіри навколо очей, на жаль, моторошна шкіра на нижніх повіках виникає після 40 років, цей крем абсолютно омолоджує вас і зволожує / не нехтуйте спЧитати далі
приємноПоживна маска для обличчя! Не щипало, на шкірі було приємно. У пакетику було багато есенції, яку я змогла гарно нанести на обличчя та декольте. Ніби розгладила навіть найдрібніші зморшки. я Читати далі