Повинен матиВодний тонік кольору чаю, який я наношу на вологу шкіру завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Моя шкіра дуже чутлива, схильна до почервоніння, а очі дуже чутливі, але, на щастя, це не викликаЧитати далі
Гладке обличчя після очищенняЯ купила дві подушечки в окремих упаковках і одразу пошкодувала, що не купила повну упаковку! 😃
Вони ніжні до шкіри, прості у використанні та чудово очищають обличчя. Найголовніше, що післяЧитати далі
Майже ідеальна гідрофільна олія!Легко наноситься, добре очищається. Змішаний з водою, має дуже приємну текстуру. Не нав'язливий, не липкий. Після використання так і проситься до наступного кроку, яким може бути тонік, сироЧитати далі
Залежить від вашої шкіриЦе нормальна сутність. Він трохи кислий, тому спочатку викликав відчуття печіння та почервоніння, але через пару днів моя шкіра до нього звикла. Я б не рекомендував для чутливої шкіри. Але дЧитати далі
Добрий і економнийВистачає дуже довго, невеликої кількості достатньо для вмивання обличчя. Він майже не має запаху, добре піниться і не сушить шкіру. Однак з плином часу він починає висихати, останню третину Читати далі
Повинен матиВодний тонік кольору чаю, який я наношу на вологу шкіру завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Моя шкіра дуже чутлива, схильна до почервоніння, а очі дуже чутливі, але, на щастя, це не викликаЧитати далі
Гладке обличчя після очищенняЯ купила дві подушечки в окремих упаковках і одразу пошкодувала, що не купила повну упаковку! 😃
Вони ніжні до шкіри, прості у використанні та чудово очищають обличчя. Найголовніше, що післяЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу