2173Він дуже хороший, мені подобається. Він робить мою шкіру набагато приємнішою та м’якшою. Не робить її жирною, дарує приємне, заспокійливе, свіже відчуття.
Ідеальний крем для обличчяЯ використовую його щовечора як останній шар на обличчі вже 3 місяці. Купила його за рекомендацією подруги, бо, на жаль, моя шкіра була надмірно відлущеною, але цей крем, як то кажуть, справЧитати далі
БудапештТепер його щовечора використовую в засобах для догляду за шкірою, дуже хороший заспокійливий гель, мені подобається. Також я використовую тонік і сироватку, і бачу результат.
СуперЧудовий маленький продукт. Легко наноситься на шкіру, і пори після нього дійсно звужуються. Я наношу його перед макіяжем (ну, не перед усім макіяжем :)), потім наношу сироватку з цієї лінійкЧитати далі
2173Він дуже хороший, мені подобається. Він робить мою шкіру набагато приємнішою та м’якшою. Не робить її жирною, дарує приємне, заспокійливе, свіже відчуття.
Ідеальний крем для обличчяЯ використовую його щовечора як останній шар на обличчі вже 3 місяці. Купила його за рекомендацією подруги, бо, на жаль, моя шкіра була надмірно відлущеною, але цей крем, як то кажуть, справЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу