Мені це подобається!Я навіть не знаю, скільки масок для обличчя я замовляю! Я просто в захваті! Після використання маски моя шкіра буквально сяє!!! Фантастична маска!
Приємний ароматМає дуже приємний аромат огірка. Добре піниться.
Можливо, для мене трохи занадто сильний. Після використання, хоча шкіра не відчувала стягнутості, вона все ж була трохи сухою.
Геніально!!!Для мене цей продукт чудовий! У мене комбінована шкіра, і найчастіше у мене з’являються прищі, коли починаються місячні або коли я обіймаю свого кота. Вчора вперше скористалася, але прищики Читати далі
Мені це подобається!Я навіть не знаю, скільки масок для обличчя я замовляю! Я просто в захваті! Після використання маски моя шкіра буквально сяє!!! Фантастична маска!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу