4/5Після 3 місяців користування можу сказати точний відгук. Консистенція як рідка водичка, запах не сильний, мені сподобався.
Тонер мені сподобався для вечірньої рутини перед використанням якиЧитати далі
ДИВОВИЖНО!Це ідеальний крем для моєї шкіри! Причина в тому, що деякі люди згадують липкість, яка виникає через надмірне використання, і обличчя не висихає після вмивання. Він не зменшує пори, але мініЧитати далі
4/5Після 3 місяців користування можу сказати точний відгук. Консистенція як рідка водичка, запах не сильний, мені сподобався.
Тонер мені сподобався для вечірньої рутини перед використанням якиЧитати далі
ДИВОВИЖНО!Це ідеальний крем для моєї шкіри! Причина в тому, що деякі люди згадують липкість, яка виникає через надмірне використання, і обличчя не висихає після вмивання. Він не зменшує пори, але мініЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу