Мені це подобається!Я навіть не знаю, скільки масок для обличчя я замовляю! Я просто в захваті! Після використання маски моя шкіра буквально сяє!!! Фантастична маска!
БудапештТепер його щовечора використовую в засобах для догляду за шкірою, дуже хороший заспокійливий гель, мені подобається. Також я використовую тонік і сироватку, і бачу результат.
ЧудовоПерш за все, звичайно, мене вразив лаконічний дизайн, але я користуюся цим продуктом вже давно завдяки позитивним відгукам. Після зовнішнього вигляду, внутрішній вміст також був приємним сюрЧитати далі
Чудовий продукт!Хоча я наношу на обличчя сонцезахисний крем SPF 50, у мене все одно з'являється дедалі більше темних плям, які мене дуже турбують. Минуло менше двох тижнів відтоді, як я почала користуватисяЧитати далі
Приємний ароматМає дуже приємний аромат огірка. Добре піниться.
Можливо, для мене трохи занадто сильний. Після використання, хоча шкіра не відчувала стягнутості, вона все ж була трохи сухою.
Змінювач правил гриВін дуже ніжний, не подразнює шкіру та має значний зволожувальний ефект. Після його використання шкіра зовсім не стягується, навіть якщо я забуваю нанести зволожувальний крем. Він добре виріЧитати далі