Обгортка зомбіЯкісний продукт. Його потрібно змити через 15 хвилин, після цього моє обличчя все ще було трохи червоне, але в кінці він зробив те, що обіцяв, моє обличчя стало дійсно шовковистим.
БудапештТепер його щовечора використовую в засобах для догляду за шкірою, дуже хороший заспокійливий гель, мені подобається. Також я використовую тонік і сироватку, і бачу результат.
СуперЧудовий маленький продукт. Легко наноситься на шкіру, і пори після нього дійсно звужуються. Я наношу його перед макіяжем (ну, не перед усім макіяжем :)), потім наношу сироватку з цієї лінійкЧитати далі
ДИВОВИЖНО!Це ідеальний крем для моєї шкіри! Причина в тому, що деякі люди згадують липкість, яка виникає через надмірне використання, і обличчя не висихає після вмивання. Він не зменшує пори, але мініЧитати далі
Тонік від прищівКористуюся ним півтора місяці, поки що не можу визначити, допомагає він моїй шкірі чи ні 🫤 Це єдиний тонік, який я пробувала, який зволожує, тому це позитивно, але він має трохи жирну текстЧитати далі
Обгортка зомбіЯкісний продукт. Його потрібно змити через 15 хвилин, після цього моє обличчя все ще було трохи червоне, але в кінці він зробив те, що обіцяв, моє обличчя стало дійсно шовковистим.