Основний шматокМені подобається та косметика, яку отримують із соку якоїсь трави, а не на основі води. Він є. Я використовую цей тонік для зволоження один раз замість кількох кроків. Я рясно використовую йЧитати далі
Зволожує, але не найкраще для чутливої шкіриЗволожуючий, але не найкращий для чутливої шкіри, оскільки взимку я відчував поколювання, коли у мене була запалена та суха шкіра, але влітку він був ідеальним.
Він освітлює шкіру вранці, тоЧитати далі
Улюблений поки що Це була перша марка та аромат піни для вмивання обличчя, які я спробувала. Я люблю аромат чорниці. Кінцевий результат - приємна м'яка шкіра. Це, безперечно, те місце, куди я завжди повертаюсЧитати далі
НепоганоДуже велика порція, її потрібно використати небагато, тому замовлення вистачить на довгі місяці.
Недоліком є те, що засіб для вмивання трохи агресивне для мене, трохи щипає очі, але, очевиднЧитати далі
Основний шматокМені подобається та косметика, яку отримують із соку якоїсь трави, а не на основі води. Він є. Я використовую цей тонік для зволоження один раз замість кількох кроків. Я рясно використовую йЧитати далі