Дуже добреЦе, мабуть, був перший гель-крем, який я купила. Він був дуже приємним розчаруванням. Моїй жирній шкірі він дуже подобається. Він охолоджує, приємний на дотик, швидко вбирається і не липкий.Читати далі
Базове обладнанняОдне з найкращих рішень, які я могла зробити, це замовити цей крем. Я наношу його на ніч, і відколи я ним користуюся, моя шкіра стала набагато красивішою та гладкішою.
Сироватка під очі з авокадоПродукт непоганий, але мені за 30 його виявилося недостатньо. Позитивним моментом є те, що ролики дуже приємно охолоджують шкіру навколо очей.
Дуже добреЦе, мабуть, був перший гель-крем, який я купила. Він був дуже приємним розчаруванням. Моїй жирній шкірі він дуже подобається. Він охолоджує, приємний на дотик, швидко вбирається і не липкий.Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу