:)Korábban rendeltem már ebből a termékből több fajtát is ! Sosem csalódtam ! Most a nagy kiszerelést vettem meg! Mindig nagyon puha a hajam tőle ! Ajánlom !
Szupi!!Tényleg annyira jó ahogy írják. Hajmosás előtt teszem fel, érezhetően kevésbé gubancos a hajam közben. Nagyon bejött, tuti újra veszem. Kicsi a kiszerelése :(
SamponNekem sajnos nagyon nem vált be, nehéz kimosni, és emiatt hajmosás után már zsíros érzete volt a hajamnak. Viszont az illata és amit ígér, hogy kevésbe fog hullni tőle a haj, azt hozta.
7100 Szekszárd remete u 53Nagyon jó sampon a hajam nagyon szép és csillogó lesz tőle . A mentol benne kifejezetten jól esik a fejbőromnek. Csak ajánlani tudom .
Kellemes MeglepetésŐszintén mondom, hogy gyönyörű a kialakítása, ráadásul egy apró, kis záróelem is tartozik hozzá! A tetejét csak akkor lehet lenyomni, ha előtte kiveszed – szerintem ez egyszerre praktikus ésTöbb információ
Csodás!Ez a sampon eszméletlenül jó! Rengeteg babahajam lett tőle, amit a fodrászom is megjegyzett, a hajam alig hullik hajmosás közben és után, eltűntette a száraz részeket a hajvonalamnál és szépTöbb információ
Gazdag formula Gyorsan zsírosodó hajam van és az utóbbi időben egy picit hullott is.
A sampon használatával minimum 1-2 napot tudok nyerni mosás előtt.Nagyon gazdag a formulája,igazi gyógynövényes illattaTöbb információ
Javító ampullaEddig csak 1 volt használva. Extra fényt ad, de ha a haj száraz, akkor jobb, ha nem használjuk túl gyakran, és használjunk jó mélyhidratáló maszkot és kondicionálót az előző és további kezelTöbb információ
:)Korábban rendeltem már ebből a termékből több fajtát is ! Sosem csalódtam ! Most a nagy kiszerelést vettem meg! Mindig nagyon puha a hajam tőle ! Ajánlom !
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket