Javító ampullaEddig csak 1 volt használva. Extra fényt ad, de ha a haj száraz, akkor jobb, ha nem használjuk túl gyakran, és használjunk jó mélyhidratáló maszkot és kondicionálót az előző és további kezelTöbb információ
:)Korábban rendeltem már ebből a termékből több fajtát is ! Sosem csalódtam ! Most a nagy kiszerelést vettem meg! Mindig nagyon puha a hajam tőle ! Ajánlom !
Javító ampullaEddig csak 1 volt használva. Extra fényt ad, de ha a haj száraz, akkor jobb, ha nem használjuk túl gyakran, és használjunk jó mélyhidratáló maszkot és kondicionálót az előző és további kezelTöbb információ
:)Korábban rendeltem már ebből a termékből több fajtát is ! Sosem csalódtam ! Most a nagy kiszerelést vettem meg! Mindig nagyon puha a hajam tőle ! Ajánlom !
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket