Tökéletes tisztitás Január 03-a óta használom az arc lemosót és a tonert, nagyon szeretem őket és mostani állapotot fotóztam nagyon sokáig elég. Cleanser: Gyengéden tisztit úgy, hogy nem szárítja közben a bőröTöbb információ
Tökéletes tisztitás Január 03-a óta használom az arc lemosót és a tonert, nagyon szeretem őket és mostani állapotot fotóztam nagyon sokáig elég. Cleanser: Gyengéden tisztit úgy, hogy nem szárítja közben a bőröTöbb információ