Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 155
Zsíros bőrre ideális. Fogok még rendelni.
Már 3 hónapja használom, és imádom. Ideális zsíros bőrre. Fogok még rendelni belőle.
Nem gondoltam volna, hogy ez a gél ilyen gyengéden tisztítja a bőrömet ilyen megfizethető áron. A bőröm sima és puha lesz 😍
Kombinált bőrre szuper, nem húzódik utána a bőr de rendesen tisztít.
Nagyszerű tisztító gél. Gyengéd és hatékony.
Kellemes tisztítóhab. Nem szárít, nem irritál. Az illata egy kicsit szokatlan, de egyáltalán nem erős, nem zavaró. Minimálisan habzik, de nem kell belőle sok egy használatra.
A lemosó gyengéd és nem szárít. Néhányakat elsőre meglephet az illata, de gyorsan meg lehet szokni (teafa). Tisztítja a bőrt, hidratálttá varázsolja. Ne vidd túlzásba a mennyiséget (túl sok hab). "Tini bőrű" bőrre is ajánlom. Nagyszerű alap a skinimalismhoz.
Kis mennyiségű termékre van szükség a gyönyörűen tiszta arcbőrhöz. A gél könnyű, gyengéd és illatmentes. Száraz, sérült, pattanásokra hajlamos bőrűeknek a géllel történő tisztítás után alapos hidratálást javaslok. A bőr a tisztítás után kissé feszül, de az arc gyönyörű.
Ez a lemosó gél nagyon gyengéd, mégis jól eltávolítja a sminket. Nem hagy kiütéseket az érzékeny, pattanásos bőrömön, nem okoz nagyobb pattanásokat, és nem szárítja ki, ami számomra kulcsfontosságú volt, mert sok gél ezt teszi. Régóta használom, és a csomagolása is kicsi. 👍
Nagyon elégedett vagyok, zsíros a bőröm, és tökéletesen zsírtalanítja és tisztítja a bőrt, csak este használom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.