Round lab hidratálóSzuper hidratáló, ami könnyű állaga miatt nálam top lett. Nem nehezíti el a bőrömet, gyorsan beszívódik és finom, selymes érzetet hagy maga után.
Az én értett bőrömnek és tini lànyomnál is nTöbb információ
100%-os hidratálásImádom, imádom, imádom ezt a tonikot. Hidratálja a bőröm és segít csillapítani a pirosságot. Nagyon vizes állagú, nem ragacsos. Januárban rendeltem, és ebben a hónapban elfogyott, szóval nagTöbb információ
Nem vált beA krém számomra sűrű és nehéz, nehezen oszlik az arcbőrön. Felkenve fehér réteget hagy a bőrön, ami később beszívódik. De sajnos a homlokom órákkal később is fehér foltos volt tőle, nem szívTöbb információ
10/10Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszeTöbb információ
Szuper termék! Hiába kenem 50 faktoros SPF-el az arcom, mégis egyre több és nagyobb sötét folt jelent meg rajta, amik nagyon zavarnak. Még nincs két hete, hogy elkezdtem használni ezt a tonert, plusz két sTöbb információ
Magyarország 2 fázisú lemosás második lépéséhez választottam és nagyon jó döntés volt! Mérsékelten habzik viszont szuperül tisztít. Egyáltalán nem nyikorgós utána a bőröm, helyette extrém puha, tiszta. �Több információ
Egy álom :)Ez volt az első koreai termék, amit vettem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Látványos az eredmény, amit még a kozmetikusom is észre vett. :)
Round lab hidratálóSzuper hidratáló, ami könnyű állaga miatt nálam top lett. Nem nehezíti el a bőrömet, gyorsan beszívódik és finom, selymes érzetet hagy maga után.
Az én értett bőrömnek és tini lànyomnál is nTöbb információ