Kiváló termékIsteni illata van, jó az ára, hidratál már a harmadik használat után. Amiben jobb, mint eddig bármelyik krém: azonnal beszívódik, nem csúszik a kezem, puha és selymes tőle a bőröm! A képen lTöbb információ
Szuper krémMind a kezekre, mind a lábakra nagyon szuper krém! A téli időszakban kiszáradt kezemmel pár nap alatt csodát művelt, és a lábaim is sokkal puhábbnak érződnek mióta használom.
Kiváló termékIsteni illata van, jó az ára, hidratál már a harmadik használat után. Amiben jobb, mint eddig bármelyik krém: azonnal beszívódik, nem csúszik a kezem, puha és selymes tőle a bőröm! A képen lTöbb információ