Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid



Vélemények – 1
Rendkívül jól hidratáló kézkrém. Sajnos nagyon kellemetlen illata van - alapvetően úgy tűnik számomra, mintha a gyártók illatmentessé és hipoallergénné akarták volna tenni a terméket, de az eredmény valami gyógyszerészeti illathoz hasonló, ami számomra nagyon kellemetlen. Ezért egy ponttal kevesebb. A tökéletes hidratálás miatt azonban mindenképpen megtartom a krémet, és a munkahelyemen is használom, ahol sokat dolgozom fertőtlenítőszerekkel - szerintem tökéletes a bőrbarrier helyreállításához.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.