:)Korábban rendeltem már ebből a termékből több fajtát is ! Sosem csalódtam ! Most a nagy kiszerelést vettem meg! Mindig nagyon puha a hajam tőle ! Ajánlom !
A 4C-s természetes hajam virágzik, és a fejbőrviszketésem megszűnt.A 4C-s természetes hajam csodálatosan érződik a használata után, annyira puha. Őszintén szólva szinte csak két darab van, egyáltalán nem töredez, hihetetlen, csak nagyon drága, ez a hátrányaTöbb információ
ImádomA legeslegjobb hajpakolás amint valaha használtam! Hihetetlenül puha és fényes a hajam tőle. Már a második flakonnal használom, nálam teljesen kiváltotta a hajbalzsam használatát.
MaszkKb. 2 hete használom. A hajam tőle fényes és élettel teli. Az első olyan maszk, ami nálam fejbőrön alkalmazva nem nehezíti el a hajat, vagy hagy zsíros érzetet, úgyhogy nekem nagyon bejön. ☺Több információ
Kedvenc ampullák!Mindig ezeket az ampullákat használom, mert életmentők, ha gyors, de kiváló minőségű hajápolásra van szükséged! Hidratálnak, feltöltenek és simítanak! Azt javaslom, hogy 10 percig hagyd a haTöbb információ
HasznosNekem ez óriási kedvencem. Egy ideig csak a kis kiszerelést rendeltem, de azóta beruháztám a nagyobbra is. Szerintem alapdarab azoknak akik szép és egészséges fejbőrre vágynak.
Kellemesen hTöbb információ
Semmi különös Használja ezt a bőrradírt egy hónapig, és nem látja a hatást. Hajmosás után kicsit frissebb érzetű a szobor, jó az illata, egy csomag 2-3 alkalommal használható és ennyi.
Nem tudom, talán toTöbb információ
MagyarországVásárláshoz kaptam ajándékba. Kipróbáltam, nekem nagyon töredezett és száraz a hajam vége. De ez csodát tett a hajammal, elképesztően puha lett tőle és ragyog. Ezért muszáj volt megvennem naTöbb információ
:)Korábban rendeltem már ebből a termékből több fajtát is ! Sosem csalódtam ! Most a nagy kiszerelést vettem meg! Mindig nagyon puha a hajam tőle ! Ajánlom !
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket