Semmi különös Használja ezt a bőrradírt egy hónapig, és nem látja a hatást. Hajmosás után kicsit frissebb érzetű a szobor, jó az illata, egy csomag 2-3 alkalommal használható és ennyi.
Nem tudom, talán toTöbb információ
:)Korábban rendeltem már ebből a termékből több fajtát is ! Sosem csalódtam ! Most a nagy kiszerelést vettem meg! Mindig nagyon puha a hajam tőle ! Ajánlom !
Kedvenc ampullák!Mindig ezeket az ampullákat használom, mert életmentők, ha gyors, de kiváló minőségű hajápolásra van szükséged! Hidratálnak, feltöltenek és simítanak! Azt javaslom, hogy 10 percig hagyd a haTöbb információ
Semmi különös Használja ezt a bőrradírt egy hónapig, és nem látja a hatást. Hajmosás után kicsit frissebb érzetű a szobor, jó az illata, egy csomag 2-3 alkalommal használható és ennyi.
Nem tudom, talán toTöbb információ
:)Korábban rendeltem már ebből a termékből több fajtát is ! Sosem csalódtam ! Most a nagy kiszerelést vettem meg! Mindig nagyon puha a hajam tőle ! Ajánlom !
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket