SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ
Szuper Én is azért vettem meg, hogy kiderüljön, melyik szérum a nekem való. Napi 1x használattal majdnem 1 hónapra elég, így bőven ki tudod deríteni, melyik a leginkább hozzád illő. Nagyszerű ajánlTöbb információ
Anua PDRNMegvettem a második üveggel. Tényleg fantasztikus a bőrnek. Látom a különbséget, hidratáltabb és kevésbé jelennek meg a finom ráncok. Könnyű az állaga. Ajánlom.
SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ
Szuper Én is azért vettem meg, hogy kiderüljön, melyik szérum a nekem való. Napi 1x használattal majdnem 1 hónapra elég, így bőven ki tudod deríteni, melyik a leginkább hozzád illő. Nagyszerű ajánlTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket