❤️Eddigi legjobb arclemosó amit használtam, többször is újra vásároltam már, mondjuk elég sokáig elég 1 üveg, általában 3-4 pumpa elég. A szempillaspirál miatt a szememet is alaposan megszoktaTöbb információ
Egy szinte tökéletes hidrofil olaj! Könnyen felvihető, szépen tisztít. Vízzel elegyedve nagyon kellemes az állaga. Nem tolakodó, nem ragadós. Hasznát után kéri a következő lépést, ami lehet toner, szérum, krém. Csak ajánlani tTöbb információ
❤️Eddigi legjobb arclemosó amit használtam, többször is újra vásároltam már, mondjuk elég sokáig elég 1 üveg, általában 3-4 pumpa elég. A szempillaspirál miatt a szememet is alaposan megszoktaTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket