TökéletesNagyon finom és nyugtató illata van. Tökéletes sminklemosó, nagyon erős szemsminket készítek minden nap és 2 db kendővel teljesen letudom mosni. Edzésnél nagyon hasznos mert gyorsan és alapoTöbb információ
VéleményNem rossz ajakolaj, szép fényt ad,nem ragad, viszont amit ígér nálam nem tartotta be, ugyanolyan száraz szám ,mint előtte. Elhasználom mert sminknek jó, viszont ha valaki azért venné meg, hoTöbb információ
Végül hidratáló gél krémA zselés krémekkel mindig gondjaim vannak, mert amint felszívódnak, kiszárad az arcom. Ez valójában hidratál nyáron, és nem tör ki.
Egy kis aloe illata van.
Nem lenne elég száraz bőrre és hiTöbb információ
SzuperÁr- érték arányban kiváló, sok háromszor ennyibe kerülő maszkot is lepipál. Nagyon kellemes érzetű lesz tőle a bőr. Sajnos a hatása csak egy estés és csodát nem tesz hosszútávon, de egy nehéTöbb információ
TökéletesNagyon finom és nyugtató illata van. Tökéletes sminklemosó, nagyon erős szemsminket készítek minden nap és 2 db kendővel teljesen letudom mosni. Edzésnél nagyon hasznos mert gyorsan és alapoTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket