SzuperÁr- érték arányban kiváló, sok háromszor ennyibe kerülő maszkot is lepipál. Nagyon kellemes érzetű lesz tőle a bőr. Sajnos a hatása csak egy estés és csodát nem tesz hosszútávon, de egy nehéTöbb információ
TökéletesNagyon finom és nyugtató illata van. Tökéletes sminklemosó, nagyon erős szemsminket készítek minden nap és 2 db kendővel teljesen letudom mosni. Edzésnél nagyon hasznos mert gyorsan és alapoTöbb információ
10/10Egy csodálatos szemkörnyékápoló krém: felfrissíti és hidratálja a szem körüli bőrt. Tetszik a kiszerelése, és rengeteg van belőle, sokáig elég. Ez az első szemkörnyékápolóm, de biztosan nem Több információ
A három közül ez jött be legkevésbé Mind a három stiftet próbáltam, de nekem ez jött be legkevésbé. Kicsit égető érzése volt a szememnek tőle és az illata sem jött be.
Kombinált bőrre - nagyon jóIllattalan, könnyű állagú esszencia. A maszk mérete és fedése tökéletes. Könnyű felhelyezni. 20 percig hagytam fent, puha, bársonyos érzetet hagyott a bőrömön. Használat után hidratált arcbőTöbb információ
Pont jóMéretben pont jó volt a szövetmaszk. Nem tapasztaltam bőrirritációt. Kellemes illatú az esszencia, finom puha volt utána a száraz bőröm. A csomagban maradt esszencia, így dekoltázsra és nyakTöbb információ
SzuperÁr- érték arányban kiváló, sok háromszor ennyibe kerülő maszkot is lepipál. Nagyon kellemes érzetű lesz tőle a bőr. Sajnos a hatása csak egy estés és csodát nem tesz hosszútávon, de egy nehéTöbb információ