Zsíros bőrre szuperAz első sun stick-em, ami után a meglehetősen olajos bőröm nem tocsog a zsírban. Nagyon szép összképet ad, és azokon a napokon is simán újrakenem vele a fenyvédőm, amikor egyébként használtaTöbb információ
Nem rosszTonerként van megnevezte, de én egy könnyű toner utáni szérumként használom. Az adagolója is inkább szérumhoz illik szerintem. Erős kissé borsos illata van, ami zavart az elején, de már megsTöbb információ
Zsíros bőrre szuperAz első sun stick-em, ami után a meglehetősen olajos bőröm nem tocsog a zsírban. Nagyon szép összképet ad, és azokon a napokon is simán újrakenem vele a fenyvédőm, amikor egyébként használtaTöbb információ