SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ
Iunik beta-glucan krémKi akartam próbálni pár kistersnél kapható terméket és az egyik választásom iunik beta-glucan krémre esett. Határozottan jó választás volt, esti rutinomba illesztettem bele. Gyakorlatilag éjTöbb információ
ImádomTesztert kaptam belőle, zsíros, kombinált bőröm van. Az én bőröm imádja, megfelelően hidratál, de nem lesz tőle zsíros. Biztos, h megvedzem a nagy kiszerelést is!
Iunik Centella gyengéd arctisztító habIllatmentes, gyengéd a bőrhöz, nem szárít és rendkívül jól tisztít. Krémes habot képez, kis mennyiség is elegendő belőle, reggel, este használható. Nem okoz bőrirritációt, a pattanásos bőrönTöbb információ
1181 Budapest IUNIK beta glucan szérum az egyik kedvenc szérumom ami a bǒrápolási rutinomban van évek óta. Nem szeretek enélkül maradni nagyon ajánlom azonnal akiknek a hidratálás fontos. Ezt a terméket hTöbb információ
SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ