SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ
Iunik beta-glucan krémKi akartam próbálni pár kistersnél kapható terméket és az egyik választásom iunik beta-glucan krémre esett. Határozottan jó választás volt, esti rutinomba illesztettem bele. Gyakorlatilag éjTöbb információ
Éjszakai maszkA krém könnyed, a bőrömet nem irritálta. Az esti rutin utolsó lépéseként, nem aktív este használtam. Kombinált bőröm van, a t-zónában nem szívódott fel teljesen, habár a bőröm érezhetően puhTöbb információ
Iunik Centella gyengéd arctisztító habIllatmentes, gyengéd a bőrhöz, nem szárít és rendkívül jól tisztít. Krémes habot képez, kis mennyiség is elegendő belőle, reggel, este használható. Nem okoz bőrirritációt, a pattanásos bőrönTöbb információ
Tényleg használTerhesség utáni hormonváltozás miatt, gyulladt pattanások kezelésére, nyugtatására vettem a terméket, amire tökéletes bevált, valóban használ, nyugtat, több hónapja töretlenül használom, nagTöbb információ
1181 Budapest IUNIK beta glucan szérum az egyik kedvenc szérumom ami a bǒrápolási rutinomban van évek óta. Nem szeretek enélkül maradni nagyon ajánlom azonnal akiknek a hidratálás fontos. Ezt a terméket hTöbb információ
SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ