Magyarország Nagyon elégedett vagyok vele, nem gondoltam volna hogy ilyen olcsón találok ilyen jó krémet. Könnyű, géles állaga van, és szinte azonnal beszívódik, nem hagy maga után ragacsos fénylő rétegeTöbb információ
Szemkörnyék krémNehéz krém, de kellemes érzés a szem alatt, nem zavaró. Hetente 1-2x használom, nálam világosító hatást nem ért el. Illata rendben van.