Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid








Vélemények – 4
Ez az ajakbalzsam nagyon jó, átlátszó, sokáig tart az ajkakon, kellemes illatú. Puhává varázsolja az ajkakat.
Egészen jól hidratál, és az illata is nagyon kellemes, kókuszos. Plusz a csomagolása elképesztően aranyos
Nagyszerű dizájner balzsam, kellemes illatú, nehezebb kinyomni a tubusból, de jól keni az ajkakat, elégedett vagyok és ajánlom.
Kellemes illat és jó az állaga, biztosan újra fogom venni, kicsit sűrűbb és erősebben kell kinyomni a tubusból
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.