RemekAz összetevők miatt választottam ezt a balzsamot. Enyhe, kellemes illata van, puha és könnyen kezelhető a hajam, miután az elizavecca samponjával és hajmaszkjával együtt használom.
Szupi!!Tényleg annyira jó ahogy írják. Hajmosás előtt teszem fel, érezhetően kevésbé gubancos a hajam közben. Nagyon bejött, tuti újra veszem. Kicsi a kiszerelése :(
Imádom!Sokkal könnyebb formula, mint a drogériás olajok. A hajam rendesen beissza. (hullámos, gubancos, vastagszálú) Biztos, hogy mostantól csak ezt fogom használni. :)
MűködikA leárazás miatt vettem meg, és kíváncsi voltam rá a jó vélemények miatt.
Mindhárom lépésben 15 percet hagytam fent a tapaszokat. A tapaszok végig a helyükön maradtak, pedig nem feküdtem közTöbb információ
Nekem bevált :-)Az esti arctisztítás első lépéseként mindig ezt az olajat használom, majd egy géles lemosóval folytatom a rutint. A napi "sminkem" a fényvédőből és egy könnyed BB krémből áll, ezeket szépen Több információ
Jó és takarékosNagyon sokáig elég, egy arcmosáshoz kis mennyiség is elég. Nagyjából illatmentes, jól habzik, nem szárította a bőrömet. Az idő előrehaladtával viszont kezd beszáradni, a tubus utolsó harmadáTöbb információ
Szuper Imádom ezt a terméket!Én éjszakai maszkként használom és azonnal beszívja a bőröm.Kocsonyás állagú,kellemes illatú alapdarab. Csakis ajánlani tudom!
RemekAz összetevők miatt választottam ezt a balzsamot. Enyhe, kellemes illata van, puha és könnyen kezelhető a hajam, miután az elizavecca samponjával és hajmaszkjával együtt használom.