Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid








Vélemények – 6
TELJESEN AZ ÉN FELFEDEZTEM. Ez a krém kötelező darab lett a bőrápolási rutinomban. Felhőszerű állagú, nem habzik, és ultrahidratáló. Nem hagy filmréteget, és gyönyörű ragyogást kölcsönöz. Jól működik smink alatt, és kiváló fényvédővel rendelkezik. Könnyedsége és gyengédsége nyugtató napozás utáni ápolásként is működik. Az ára is nagyszerű. Egy praktikus spatulával érkezik, de kezdetben kényelmesebben használtam az ujjaimmal. Teljes szívből ajánlom kombinált/száraz bőrűeknek. Nagyszerű ősszel és télen is, amikor a hőmérséklet fagypont alá süllyed.
Nagyon puhává és simává varázsolja a bőrt
Ez a krém egyszerűen nagyszerű. Gyorsan beszívódik, nem hagyja zsíros érzetet a bőrön, viszont mindig nagyon szépen hidratál. Este és reggel is használom, szép rugalmas a bőröm. Vannak, akiknek nem tetszik a krém nagyobb sűrűsége, de ezen kívül mindenképpen ajánlom. A csomag egy kis spatulát is tartalmaz a kényelmesebb felvitelhez. Ugyanakkor szeretném kiemelni, hogy a krémből egy igazán kis mennyiség is elég az egész bőrfelületre.
Ragyogó krém. Megnyugtatja, hidratálja és rugalmassá teszi a bőrt. Naponta kétszer használom. Reggel már csak púderezni kell, a BB krémek szóba sem jöhetnek. Ez egy olyan krém, amihez még visszatérek.
Szinte minden krémem van ebből a márkából. Nyáron enyhén pattanásos és vegyes a bőröm, télen pedig valahol a száraz és a kombinált bőr között. Ami ezt a krémet illeti szerintem nyugodtan tegyétek hozzá, gyönyörűen hidratálja a bőrömet, már megvan a második csomag...nagyobb mennyiségnél nem szívódik fel és massza formájában marad az arcon , de megfelelően felkenve beszívódik az arcba és igen, egy darabig ragacsos marad, de aztán egyáltalán. Én vagy BB krémet vagy korrektort használok rá és soha nem fakultak ki, vagy fakultak ki, ami velem történt a többi Elizavecca krémmel :). Ki kell próbálni, szerintem még ennél a márkánál is jobb, mint a savtartalmú szérum.
Nagy csalódás. A krém tényleg pudingos állagú, nagyon jól tapad a bőrön és a hidratálása is teljesen nulla, még a kombinált bőröm is feszes lesz utána. Számomra tényleg nem ajánlom ezt a krémet. Az első termék a koreai kozmetikumoktól, ami csalódást okozott.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.