Світла есенціяОтримала в подарунок разом із покупкою, дуже дякую😘
Після очищення обличчя наноситься на вологу шкіру і створює основу для інших дій. Не має запаху, приємний. Я люблю ферментовані страви 🤩
ДженабельМій найкращий тонік, чудово працює з сироваткою. Вбирається миттєво, я купила наступний. Налила його в маленький дозатор і використовувала як міст, це практичніше, але також зручно використоЧитати далі
ОсновнеУ мене комбінована шкіра, але він не викликав жодної жирності чи подразнення. Він має легку текстуру та надає шкірі гарного сяйва, а після використання шкіра м’яка на дотик. Я використовую йЧитати далі
Світла есенціяОтримала в подарунок разом із покупкою, дуже дякую😘
Після очищення обличчя наноситься на вологу шкіру і створює основу для інших дій. Не має запаху, приємний. Я люблю ферментовані страви 🤩