Охолоджує, але липкийВін справді має охолоджувальний ефект, тому ним приємно користуватися в спекотну погоду. На жаль, для мене він залишає липке відчуття, яке з часом не вбирається, і я не помітила жодних іншихЧитати далі
СуперпродуктМені він дуже подобається, я використовую його у своєму вечірньому догляді. Він трохи слабший за свого аналога, але добре вирівнює пігментні плями.
СуперЦе перша маска марки Anua, яку я використовувала. Я обрала її саме тому, що вона не містить ароматизаторів та парабенів.
Спочатку мене здивувало, що її можна залишати на 3-4 години, але це Читати далі
Дуже хороший продуктСпочатку я спробувала зразок продукту, але він так добре спрацював, що я замовила ще один.
У мене суха та чутлива шкіра, але він мені ідеально підходить. :)
Крохмаль, алеНайкращий, що я поки що пробувала, у мене вдома завжди є 1-2 упаковки 🙂 Добре тримається, еластичний, а також рекомендується для жирної шкіри.
Мені це дуже подобається!Мені вже подобається! Він одночасно освіжає та заспокоює мою шкіру. Дозатор чудовий, засіб не розливається на ватний диск, саме та кількість, яку потрібно.
Охолоджує, але липкийВін справді має охолоджувальний ефект, тому ним приємно користуватися в спекотну погоду. На жаль, для мене він залишає липке відчуття, яке з часом не вбирається, і я не помітила жодних іншихЧитати далі