мені подобаєтьсяМені дуже подобається ця сироватка, вона ніжна, але ефективна, моя шкіра має сильні прищі, і все дуже добре заживає, масло не накопичується в прищах протягом дня з тих пір, як я її використоЧитати далі
Я люблю тебеУ мене комбінована шкіра, досить жирна в Т-зоні. А останнім часом у мене з'являється більше вугрів навколо скронь.
Через чутливу шкіру я не наважувалася використовувати відлущувальні креми чЧитати далі
Крем PDRNЯ дуже задоволена цим кремом. Використовую його протягом дня, він швидко вбирається та зволожує протягом усього дня. Достатньо невеликої кількості. Він має дуже ніжний аромат, який мене не дЧитати далі
Спеціальний набір «Мері та Мей»Я раніше користувалася тоніком, і я дуже рада, що вони додали міні-форму, він набагато зручніший для подорожей. Що стосується крему для очей, я не дуже користуюся кремами для очей, тому забуЧитати далі
Мені це дуже подобається!Мені вже подобається! Він одночасно освіжає та заспокоює мою шкіру. Дозатор чудовий, засіб не розливається на ватний диск, саме та кількість, яку потрібно.
Освітлююча сироватка з вітаміном СТрохи дорожче за середню ціну, але все одно того варте.
Дарує шкірі сяючу поверхню.
(Продукт липкий, після вбирання легко наносити макіяж.)
Тонік від прищівКористуюся ним півтора місяці, поки що не можу визначити, допомагає він моїй шкірі чи ні 🫤 Це єдиний тонік, який я пробувала, який зволожує, тому це позитивно, але він має трохи жирну текстЧитати далі
мені подобаєтьсяМені дуже подобається ця сироватка, вона ніжна, але ефективна, моя шкіра має сильні прищі, і все дуже добре заживає, масло не накопичується в прищах протягом дня з тих пір, як я її використоЧитати далі