Мені подобається цей запах.Я використовую його в кінці свого нічного догляду, отримала замовлення в подарунок. Мені подобається, хоча він трохи липкий на обличчі, але він ідеально підходить як нічна маска перед сном. Читати далі
Приємний гельЛегка гель-крем-ампула. Я користуюся нею вже давно, роками, і вона мені завжди подобалася. Особливо вона мені подобається навесні та влітку через її легкість. Вона добре зволожує і не подразЧитати далі
Гормональна акне шкіриЦе дуже допомогло моєму обличчю, відколи я ним користуюся. Знижує запалені прищі і заспокоює їх. Спочатку запах був цікавий, але тепер він мені подобається. Я використовую його вранці.
Якщо Читати далі