суперСпочатку я купив лише одну, щоб спробувати, тому що я дуже ненавидів стару чорну маску, вона ніколи не знімалася належним чином і приносила більше шкоди, ніж користі 😅 Що ж, це велике покраЧитати далі
зняття макіяжуВін легко та делікатно очищає навіть найстійкіший макіяж, єдиний недолік — доводиться кілька разів проходитися ним по шкірі, хоча якщо почати з гелю для вмивання, це не зовсім необхідно. МояЧитати далі
Це справді працює.Гарне співвідношення ціни та якості, справді працює, зміни помітні після цього! Добре тримається, майже одразу, не ковзає, не викликає подразнення, навіть можна одразу наносити макіяж. МожлиЧитати далі
ВершкиМені це подобається, мені це подобається, мені це подобається.
У нього дуже приємний банановий аромат. Запах тримається недовго. Але він справді відновлює сухі, потріскані руки.
УлюбленеДосі я користувалася міцелярною водою без запаху, тому вирішила спробувати. Я дуже задоволена. Використовую щодня. У мене комбінована шкіра, вона очищає, не залишає відчуття жирності, лише пЧитати далі
Просто добреТканинна маска була саме того розміру. Я не відчував подразнення шкіри. Есенція має приємний запах, і моя суха шкіра після цього стала м’якою. Есенція залишилася в упаковці, тому я змогла наЧитати далі
На завершення зволожуючий крем-гельУ мене завжди проблеми з гелевими кремами, тому що як тільки вони вбираються, моє обличчя стає сухим. Це насправді зволожує мене влітку і не розриває мене.
Має легкий запах алое.
Не вистачитЧитати далі
суперСпочатку я купив лише одну, щоб спробувати, тому що я дуже ненавидів стару чорну маску, вона ніколи не знімалася належним чином і приносила більше шкоди, ніж користі 😅 Що ж, це велике покраЧитати далі